Zavřít reklamu

Hearthstone čekají tento týden velké změny

Budou změny stát za to?

24. 3. 2021    

Hearthstone - Chillwind Yeti

Karetní Hearthstone se čím dál víc otevírá novým a navracejícím se hráčům. Po letech kritiky, která následovala po obrovském boomu hry od jejiho vydání v roce 2014, se vývojáři z Blizzardu seriózně snaží neklást klacky pod nohy potenciálním novým fanouškům. Velké změny mají pro takové typy hráčů přijít v updatu 20.0, který můžete ve hře čekat už 25. března.

První z velkých změn cílí na nové hráče a zjednodušuje sbírání kartiček. Úprava se týká základní sady Core Set, která se během mnoha let příliš nezměnila a kartičky v ní obsažené již překonaly jejich mladší bratranci. Nový update přinese do sady zcela nové karty a vybrané starší upraví tak, aby zvládly udržet krok se stále silnějšími kartami novými.

Druhou velkou novinkou budou chtít vývojáři přilákat zpátky ty hráče, pro které se Hearthstone v průběhu let stal hrou, již z velké části rozhodují nahodné efekty některých karet. Zcela nový formát Classic totiž nabídne možnost zahrát si pouze s kartami, které byly ve hře k dispozici v době jejího vydání v roce 2014, a to v podobě, v jaké jste je mohli v té době znát.