Zavřít reklamu

Hans Zimmer se podílí na hudbě v Crysis 2

Společnosti EA a Crytek navázaly spolupráci s legendárním skladatelem Hansem Zimmerem, jenž zkomponoval část dramatické hudby pro vysoce hodnocenou střílečku z vlastního pohledu Crysis 2. Ta si ještě před svým vydáním vysloužila redakční ocenění a skóre 9/10 od herních časopisů Official Xbox Magazine (Velká Británie) a PC Action (Německo). Hans Zimmer, celosvětově proslulý prací na […]

18. 3. 2011    

Společnosti EA a Crytek navázaly spolupráci s legendárním skladatelem Hansem Zimmerem, jenž zkomponoval část dramatické hudby pro vysoce hodnocenou střílečku z vlastního pohledu Crysis 2. Ta si ještě před svým vydáním vysloužila redakční ocenění a skóre 9/10 od herních časopisů Official Xbox Magazine (Velká Británie) a PC Action (Německo).

Hans Zimmer, celosvětově proslulý prací na filmových trhácích jako například „Počátek“ nebo „Temný rytíř“, a jeho tým v čele s Lorne Balfeovou se připojili k dosavadní skladatelské dvojici Borislav Slavov a Tilman Sillescu a společně dali vzniknout velmi intenzivní a dramatické hudbě pro Crysis 2, která skvěle dokresluje ponurou atmosféru katastrofou zasaženého New York City v roce 2023, kde se odehrává děj hry.

Hráči si budou moci soundtrack vychutnat po vydání Crysis 2, které je v Česku a na Slovensku stanoveno na 25. března. Jeho část si mohou poslechnout i v aktuálně dostupném multiplayerovém demu Crysis 2 pro počítačový zábavní systém PlayStation®3. Soundtrack bude rovněž k dostání v digitální formě na portálech iTunes, Amazon a u dalších prodejců od 22. března.

„Práce na Crysis 2 mě zaujala proto, s jakou vášní lidé z Cryteku k tomuto projektu přistupovali. Velmi atraktivní byl i svět, který ve hře vytvořili,“ uvedl Hans Zimmer. „Z výsledku naší spolupráce mám velikou radost.“