Zavřít reklamu

Halo: Master Chief Collection si možná již brzy zahrajeme i na PC

Volejte sláva, na tohle jsme všichni čekali.

6. 3. 2019    

Pokud jste fanoušky střílečky Halo, možná vás mrzí, že si Master Chief kolekci nemůžete užít na PC, ale pouze na Xboxu One. To by se ale mohlo již brzy změnit. Podle čerstvých informací totiž s myšlenkou dostat tuto hru na PC již nějakou dobu koketuje.

S informací přišel jako první herní novinář Brad Sams. Jeho zdroje mu totiž prozradily, že Microsoft hodlá Halo: Master Chief Collection zařadit do služby Play Anywhere, díky čemuž by jí zpřístupnil i pro hráče na počítačích. A co víc – k zařazení do Play Anywhere by mělo dojít již velmi brzy. Podle Brada se jako reálný termín zdá už letošní E3, od kterého se právě takto velká oznámení obecně očekávají. Microsoft si navíc na E3 vždy připraví poměrně zajímavé novinky, mezi kterými by se místo pro Halo: Master Cheif Collection určitě našlo. 

V tuto chvíli se samozřejmě nedá se stoprocentní jistotou říci, zda se podobného kroku ze strany Microsoftu dočkáme či nikoliv. Podle zahraničních médii je ale Brand Sams poměrně spolehlivý zdroj, který se ve svých předpovědích již několikrát trefil přímo do černého. Jeho předpověď bychom proto neměli brát ani tentokrát na lehkou váhu. Jasno ale budeme samozřejmě mít až poté, co se k celé záležitosti vyjádří i samotný Microsoft.