Zavřít reklamu

Halo Infinite má celou sérii restartovat

Halo Infinite má sloužit jako restart celé značky.

5. 3. 2019     Zdroj

Série Halo je po pár letech pevně stabilizovaná. Po odchodu studia Bungie to totiž s osudem značky vypadalo všelijak, ale nakonec se Microsoftu podařilo zformovat studio 343 Industries, které celou značku přebralo. Chvilku se totiž zvažovalo, že by na Halo mohl pracovat Gearbox Software.

Halo Infinite bude pomyslným restartem značky

Bonnie Ross ze studia prý IGN prozradila, že se k celému projektu přistupuje jako k jakémusi restartu celé značky. „Možná nám to trvalo trochu déle, přesněji dvě hry. Myslím, že jsme udělali dobré i špatné věci. Položili jsme si ale otázku, co vlastně Halo pro nás znamená. Halo je o naději, hrdinství, lidskosti i komunitě a jejích propojení. O tom byl i náš trailer z E3 minulého roku.“

Je evidentní, že studio si dává na dalším titulu hodně záležet a hodlá se vyvarovat některých chyb z předchozích let. Hra poběží na zcela novém enginu SlipSpace. Ten má být vyvíjen tak, aby posloužil i v budoucnu. I proto se spekuluje o tom, že Halo Infinite, leč bylo již představeno, tak je jedním z launch titulů pro další Xbox.