Zavřít reklamu

Halo 5: Guardians na PC nakonec nevyjde

Ačkoliv to vypadalo nadějně, tak Microsoft neplánuje, že by Halo 5: Guardians vydal i pro PC platformu.

13. 9. 2018     Zdroj

Na internetu se objevila spekulace o tom, že by Microsoft měl v následujících měsících vydat hru Halo 5: Guardians také na platformě PC. Původně hra vyšla na Xbox One, ale tím, že Microsoft poměrně dost tlačí na svá studia, aby hry vycházely na obě platformy, tak se očekávalo vydání i na osobních počítačích.

Halo 5: Guardians se na PC nepodívá

Nyní tomu nahrály spekulace, kdy se na Amazonu objevila tato hra s obalem z PC verze. Jak se ale nakonec ukázalo, tak to bylo jen zbožné přání některého ze zaměstnanců internetového giganta. Nyní přímo Microsoft skrze svého mluvčího potvrdil, že nic takového se nechystá. Halo 5: Guardins je tak jakousi čistou exkluzivitou konzole Xbox One.

Dle všeho si tak budeme muset počkat až na Halo Infinite, které by kromě Xbox One (potažmo nový Xbox), mělo zamířit i na PC. Ohledně Halo Infinite zatím nejsou známy nové podrobnosti. Tvůrci spíše chtěli na E3 uklidnit fanoušky s tím, že se na dalším Halo pracuje, ale detaily odhaleny nebyly. Víme pouze to, že příběh má navazovat na události Halo 5: Guardians a rozhodně se dočkáme opět Master Chiefa jako hlavní postavy. Dokonce by jej měla hra sledovat o něco více, než tomu bylo v předešlém titulu.