Zavřít reklamu

Halo 5: Guardians exkluzivně na Xbox One již 27. října!

Halo 5: Guardians vyjde v říjnu!

30. 3. 2015    

Hra „Halo 5: Guardians“, pomyslný lídr letošní nejnadupanější sestavy her v historii konzole Xbox, vyjde exkluzivně na Xbox One po celém světě již 27. října!

V prvním videu s titulem „All Hail“ se Spartan Locke blíží ke zkompromitovanému Master Chiefovi a zpochybňuje jeho odkaz a skutečné motivy toho, co dělal. Ve druhém, s podtitulem „The Cost“ se role obracejí – Master Chief stojí nad zraněným Spartanem Lockem a mluví o tom, jakou vysokou cenu musí platit ten, koho nazývají hrdinou.

Která z verzí je pravdivá? Hledejte pravdu a odhalte záhadu.

„Chtěli jsme, aby hra Halo 5: Guardians pokračovala v nastavené laťce světa Halo co do rozsahu a dramatičnosti,“ řekla Bonnie Rossová, ředitelka studia 343 Industries. „Dali jsme si za cíl ohromit hráče velikostí světů a bitev a vyvolat u nich pochyby o tom, co si myslí, že vědí o jejich hrdinech a záhadách. #HunttheTruth je pouhým začátkem. Nemůžeme se dočkat, až hru představíme fanouškům Xboxu po celém světě letos v červnu na výstavě E3.“

Dne 22. března Xbox a studio 343 Industries představily „Hunt the Truth“ – epizodickou výpravnou audio sérii, kterou najdete na webu HuntTheTruth.tumblr.com. V hlavní roli se představí Keegan-Michael Key (ze známého komediálního dua „Key a Peele“) jako Benjamin Giraud, válečný zpravodaj, který pozvolna odhaluje nové informace o tom, kdo Master Chief ve skutečnosti je. Posluchači jsou tak nuceni přehodnotit, co vlastně vědí o největším hrdinovi lidstva. Nové epizody vychází v týdenním intervalu na Tumblr až do výstavy E3, která se uskuteční v červnu 2015.

Nezapomeňte navštívit stránky Halo Waypoint, centrum informací o celé sérii Halo, a Xbox Wire, kde najdete nejnovější informace o „Halo 5: Guardians“, Xbox One a další věci.