Zavřít reklamu

Halo 4 odstartuje pětidílným hraným seriálem

Hraný seriál Halo 4: Forward Unto Dawn odkrývá atmosféru pokračování legendární série.

19. 7. 2012    

Společnost Microsoft zveřejnila trailer k chystanému hranému seriálu Halo 4: Forward Unto Dawn, který zavede diváky na počátek válečných konfliktů s aliancí mimozemských ras Covenant a také představí úplné začátky samotných kadetů UNSC. Fanoušci Halo se dočkají i pasáží, které budou odkazovat na konkrétní události v Halo 4. Seriál Halo 4: Forward Unto Dawn, bude odvysílán v pěti epizodách na adrese youtube.com/MachinimaPrime.

Děj seriálu se odehrává ve vojenské akademii UNSC, kde jsou mladí kadeti trénováni pro válečný konflikt s jednotkami povstalců na vzdálených kolonizovaných planetách. Když ovšem zaútočí nepřátelská mimozemská aliance Covenant, hlavní postava seriálu Thomas Lasky se, inspirován legendárním Master Chiefem, přesvědčí, co obnáší být pravým hrdinou.

Oficiální trailer k chystanému seriálu naleznete pod novinkou. Seriál Halo 4: Forward Unto Dawn bude mít celosvětovou premiéru 5. října a v pěti epizodách bude po týdnech ke shlédnutí až do vydání Halo 4 6. listopadu. Součástí limitované edice Halo 4 bude rozšířená Special Edition verze seriálu s doplňující stopáží a bonusovým obsahem.