Zavřít reklamu

GWENT je konečně dostupný v plné verzi. Zatím však jen pro PC

Oprašte své zašlé karty.

24. 10. 2018    

Pokud jste si užili dlouhé hodiny hraním Zaklínače, určitě si vzpomenete na hru GWENT. S tou sice nemělo zprvu studio CD Projekt Red žádné velké plány, kvůli oblibě hráčů na ní však začalo pracovat a z “pouhé” minihry se stal plnohodnotný titul, který si klade za cíl zabavit stovky tisíc hráčů této netradiční karetní hry.

GWENT byl ještě donedávna v beta testování, které se však již dostalo do zdárného konce a vývojáři tak mohli konečně oznámit, že je nyní hra v plné verzi k dispozici pro PC. Hráči se mohou nyní těšit na spoustu zajímavých vylepšení, díky kterým pro ně bude hra o poznání zajímavější a zábavnější, než na kterou byli zvyklí přímo v Zaklínači. Pokud navíc hráči již hru testovali v Beta verzi, obdrží speciální bonus ve formě titulu pro pamětního hráče. Všichni hráči navíc nyní dostanou do začátku speciální balíček pro oslavu spuštění plné verze hry. 

GWENT v plné verzi je momentálně dostupná pouze pro PC, avšak modifikace pro Xbox One a PlayStation 4 budou následovat brzy – podle dostupných informací přímo od vývojářů již 4. prosince. Pokud jste tedy i vy příznivci této hry, začněte jásat. Nyní si ji totiž budete moci užít daleko lépe než kdy předtím.