Zavřít reklamu

Gwent dorazí na smartphony

Zaklínačské kartičky již brzy na vašich displejích.

28. 3. 2019     Zdroj

Hráli jste Zaklínače? Pak se vsadím, že znáte Gwent. Jedná se o poměrně jednoduchou karetní hru, kterou jste si mohli ve hře s některými postavami zahrát a v ideálním případě je i porazit. A jelikož je hra vcelku zábavná, nebyl pro mnohé z nás problém u ní prosedět dlouhé hodiny. Možná i proto se nyní CD Projekt RED rozhodl na její transport na mobilní telefony. 

Samostatná hra Gwent je nyní dostupná jak pro PC, tak i pro konzole. Hráči na mobilních telefonech či tabletech však měli doposud smůlu. I na ně se ale nyní konečně usmálo štěstí, jelikož vývojáři na oficiálních stránkách Gwentu oznámili, že hra na mobily dorazí. Jako první se jí dočkají jablíčkáři a to později v tomto roce. Majitelé telefonů s Androidem pak budou zřejmě čekat ještě déle, jelikož další detaily o ní chtějí vývojáři prozradit později. 

O hře toho zatím příliš mnoho nevíme, jelikož byla oznámena teprve nedávno. Podle zástupců CD Projekt RED se však máme těšit na velmi povedené grafické zpracování a perfektní hratelnost, která se má podobat té z konzolí a počítačů. Snad se tedy slova vývojářů vyplní a my si ji budeme moci vychutnávat plnými doušky již brzy.