Zavřít reklamu

GTA V – Která postava je nejrychlejší?

Zkoušeli jste si někdy klást otázku, který z charakterů Grand Theft Auto V je v závodech rychlejší. Pojďme se na to společně podívat.

9. 4. 2018

YouTube kanál Vucko100 otestoval, která z postav GTA V je vlastně rychlejší. A to hned čtyřmi různými způsoby. Prvním testem byl samotný běh, dále závod se svými vozy, třetím byl závod s plně upgradovanými vozy a posledním způsobem byl závod mazlíčků.

Běh

Závod v běhu byl jeden z nejméně zajímavých závodů, avšak dopadl velice zajímavě. Na určitou vzdálenost běželi již rozběhlí tři parťáci. Na prvním místě se umístil Franklin s časem 12.19sec. Jako druhý doběhl Michael v čase 12.35sec. A v jeho patách na posledním místě se umístil Trevor s časem 12.58sec. Tento výsledek byl předvídatelný a to už jen od pohledu na kondičky postav. Franklin svalnatý gangster, Michael hraje tenis a Trevor je prostě Trevor.

Závod aut

Na startu to bylo poměrně vyrovnané kdy Michael se svým Tailgaterem měl nejrychlejší start. Avšak Franklinovo Buffalo s lepším výkonem po chvíli vystřelilo a dojel do cíle jako první s obrovským náskokem. Delší dobu se Michael přetahoval s Trevorem, ale přeci jen moderní, novější, luxusnější vozidlo, se umístilo na druhém místě. Poslední opět Trevor, jenže všichni víme, jaký vůz vlastní Trevor.

Závod upravených aut

Tento závod byl velice podobný předchozímu, start opět vyhrál Michaelův Tailgater, jenže Franklinovo Buffalo ukázalo svou sílu i po úpravě. Jenže Trevorův Bodhi ukázal že ve staré klasice také něco je a Michael s ním měl docela problém, delší dobu se drželi vedle sebe, ale opět novota zvítězila a Michael potřetí druhý.

Závod mazlíčků

Tento závod byl asi nejzajímavějším, a to už je v samotném obsazení. Jak všichni víme tak Michael a Trevor mazlíčky nemají. Franklin povolal svého psa Chopa. No a vzhledem k malému výběru, Michael povolal svého syna Jimmyho, Trevor syna nemá a proto povolal svého „poskoka“, tím byl Wade. No nebudeme vás napínat. Znovu vyhrál Franklin se svým psem, nečekaně. A druzí dva závodníci, oba bez kondičky, doběhli skoro stejně. Ale přeci jen Jimmyho povalování u videoher a jeho super strava v podaní lupínků a podobných „zdravých“ věcí si vzala svou daň a nakonec se umístil poslední.

Jako průměrné pozadí ze všech závodů bychom jednoznačně dali.