Zavřít reklamu

Godzilla se kromě nového filmu chystá i do trojice mobilních her. První si můžete zahrát už teď

Na mobilech značka zažije radioaktivní růst.

29. 3. 2021     Zdroj

Run Godzilla - screenshot

Na streamovací služby dorazí nový film Godzilla vs. Kong již ve středu 31. března. Snímek již ale běží v kinech na trzích, které nejsou tolik postižené pandemií koronaviru. K příležitosti jeho premiéry tak herní studio TOHO Games oznámilo hned trojici mobilních her, které mají z části za úkol upozornit na očekávanou novinku. Všechny se totiž točí kolem legendární Godzilly.

O Run Godzilla toho víme z ohlášených her nejvíce. Už jen z toho důvodu, že hra hned v den oznámení dorazila na Google Play a App Store. Free-to-play novinka je vlastně monstrózní obdobou slavného „tamagoči“. Ve hře si vychováváte vlastní monstra, která poté vypustíte do světa, aby si žila vlastním životem. Velký pozor musíte dávat na genetickou vybavenost svých příšer, protože hra nekončí u jedné Godzilly, nechá vás si jich vychovat celé generace.

Druhou oznámenou novinkou je Godzilla Battle Line, ve které se budou bít tříčlenné týmy monster navzájem. Na vás bude sestavit a vytrénovat ten nejlepší. Příležitost dostanete už v dubnu letošního roku. Poslední oznámenou hrou se stalo Godzilla Destruction. Ta vyjde také v dubnu a bude zřejmě ze všech oznámených her z hlediska mechanik nejjednidušší. Vžijete se v ní totiž sami do kůže legendárního monstra a vaším úkolem bude jednoduše zničit vše, co se dá.