Zavřít reklamu

God of War a vtipné video o chybách z vývoje

Ani vynikající titul God of War se nevyhnul chybám během svého vývoje.

24. 10. 2018     Zdroj

God of War byl letos zkrátka obří hit. Jen málokdo čekal, že se Kratos vrátí v tak velkém stylu. Navíc když s sebou musí všude tahat pro mnohé otravného Atrea. Nicméně tu máme dnes jednu specialitku se kterou se však vytasil přímo PlayStation.

Božské God of War se také nevyhnulo chybám

Tvůrci hry vypustili video, které ukazuje že vývoj her občas není žádné peříčko a stávají se různé neočekávané chyby a problémy i na místech, kde už by je autoři ani neočekávali. Mnohdy se tak stávalo, že Atreus měl například nevhodnou mimiku obličeje, tu zas chyběly někde textury a podobné maličkosti.

Je tak sympatické, že si ze sebe dokáží v Santa Monice udělat i legraci a vydali mezi fanoušky toto podařené video, které ukazuje, jak se tyto chyby projevovaly a co případně způsobovaly. Je nazvané jako Nehody či Přešlapy z Midgardu. Jen upozorňujeme, že ti, kteří ještě hru nehráli, tak by si těmito záběry mohly prozradit pár překvapení.

V případě, že se hru teprve chystáte hrát, tak se nenechte videem vykolejit. Jedná se o záběry z vývoje, kdy byla hra pár měsíců před dokončením. Aktuálně by se ve studiu měl již připravovat druhý díl, který naváže na události tohoto titulu a opět tak zavítáme do severské mytologie, která toho ještě dost nabízí.