Zavřít reklamu

Ghost Recon Breakpoint se ukazuje na dalších záběrech

Ghost Recon Breakpoint naváže na veleúspěšný Wildlands.

13. 6. 2019     Zdroj

Ghost Recon série se dočkala poměrně slušného restartu, když vyšel titul Ghost Recon Wildlands. Momentálně Ubisoft připravuje pokračování, které nese název Ghost Recon Breakpoint. Během E3 byla hra prezentována v nových záběrech a nyní i web IGN přináší další gameplay, který má téměř půl hodiny.

Ghost Recon Breakpoint hodlá ještě více posunout taktické možnosti

Breakpoint bude stavět na stejných základech jako tomu bylo v případě Wildlands. Opět se chopíme speciální jednotky, která bude disponovat tou nejmodernější vojenskou výbavou jako jsou drony, bomby a všelijaké pasti. Hlavního záporáka si ve hře zahrál Jon Bernthal jako Cole D. Walker. Ten je proti tomu, aby mu kdokoliv vstupoval na ostrov Auroa. Vaše jednotka se tedy musí postarat o jeho likvidaci.

Vůbec nepochybujeme o tom, že ostrov bude obrovský. Už mapa ve Wildlands byla neuvěřitelně velká s rozsáhlými možnostmi postupu v boji. Od 5. září se spustí uzavřená beta pro ty, kteří budou mít předobjednávku hry. Ghost Recon Breakpoint pak vyjde 4. října pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Dostupný bude i skrze Google Stadia.