Zavřít reklamu

Ghost of Tsushima považují uživatelé Metacriticu za nejlepší hru generace

Labutí píseň této konzolové generace je podle hráčů zároveň jejím největším hitem.

14. 8. 2020     Zdroj

Forbes se trošku povrtal v uživatelských hodnoceních na Metacriticu a zjistil, že Ghost of Tsushima nejlépe hodnoceno hrou této konzolové generace. Překvapivě si hra vede u uživatelů o dost lépe než u kritiků. Přiřknutý titul má ovšem několik háčků.

Ghost of Tsushima se totiž nepyšní zcela nejvyšším uživatelským hodnocením ze všech her této generace. Pokud bychom brali v potaz pouze samotné číselné ohodnocení, lépe si vede Superliminal na Switch, jež si oproti Ghostově 9,3/10 odneslo průměrnou známku obdivuhodných 9,7/10. Port hry na PS4 má ovšem průměrnou známkou pouhých 6/10 a celkově jednotlivé verze ohodnotilo pouze něco kolem tisíce uživatelů. Ghost průměruje hodnocení více než patnácti tisíc hráčů.

Další jedinou hrou, která může samurajskému open-worldu konkurovat, je otevřený svět třetího Zaklínače. Ten se opět chlubí o něco vyšším hodnocením – 9,6, ale pouze na PC. Ostatní verze mu průměr opět snižují pod úroveň hry od Sucker Punch.

Zaslouží si podle vás Ghost of Tsushima podobnou, ačkoliv neoficiální, poctu? Jakou hru byste dosadili na pomyslný generační trůn vy?