Zavřít reklamu

Ghost of Tsushima nabídne 30 až 50 hodin zábavy

Kolik času nám zabere nové samurajské dobrodružství.

26. 5. 2020     Zdroj

Za méně než dva měsíce k nám dorazí akční titul Ghost of Tsushima, který bude exkluzivní záležitostí pro konzoli PlayStation 4. V ní se ujmete role samuraje, který bude bojovat za svobodné Japonsko. Režisér hry Nate Fox si našel pár slov pro IGN a ty vám přinášíme níže:

„Sledovali jsme mnoho samurajských filmů a lidé šli k zemi po jednom nebo dvou úderech katanou, a toto jsme zakomponovali i do našeho soubojového systému. Porazit Mongoly proto bude obtížnější, než jak vypadalo. Bitvy jsou výzvou. Nemůžete jen tak jít do tábora a bojovat proti pěti lidem najednou. Budete přemoženi a zemřete. Tyto souboje budou neuvěřitelně obtížné. Abyste vyhráli, musíte studovat protivníka, zjistit jeho slabiny i správně načasovat útok.“

Autoři odtajnili také to, jak dlouho zabere hlavní příběh. Ten by měl být hráč schopen dokončit zhruba za 30 hodin, což je slušná porce. Zbylé vedlejší aktivity pak zaberou dalších 20 hodin. Studio Sucker Punch ostatně tvrdí, že jde o jejich největší hru vůbec. Ghost of Tsushima vyjde s českými titulky, a to 17. července.