Zavřít reklamu

Gears 5 má vyjít během září

Podle dostupných informací se dočkáme Gears 5 už po velkých prázdninách.

14. 5. 2019    

Gears 5

Microsoft již nějakou dobu připravuje ve studiu The Coalition pokračování série Gears of War, které tentokrát ponese už zkrácený název Gears 5. Počítá se s tím, že na letošní E3 nebude hra chybět a dozvíme se, kdy vlastně na Xbox One dorazí. Zatím to ale vypadá, že platí letošní podzim. Ostatně to potvrzuje i nejnovější únik informací.

Gears 5 se pomalu chystají na vydání

Server Generation Xbox informuje o tom, že titul vyjde 10. září letošního roku. Tím by se vyhnul té největší konkurenci v nadcházejících dvou měsících a měl by relativně volné pole působnosti. Kromě toho byl také odhalen boxart hry, který by mohl být finálním. Stále je ale třeba vše brát s rezervou.

Pátý díl bude vyprávět příběh tam, kde skončila čtyřka. To znamená, že Kait Diaz se snaží zjistit více o svých předcích. Ti, kteří hráli předchozí trilogii už tuší, jakým směrem se bude příběh ubírat a o jaké předky šlo. Nicméně velkou změnou je to, že Kait nyní bude hlavní postavou. To je trošku překvapení, zejména poté co jsme už ve čtvrtém díle hráli za novou postavu, kterou byl JD Fénix, syn legendárního Marcuse Fénixe.