Zavřít reklamu

Gameplay Cyberpunku 2077 si budeme moci užít až na konci prázdnin

Jedna z nejočekávanějších her posledních let se za pár měsíců opět poodhalí.

18. 6. 2019     Zdroj

Cyberpunk

Jestli je o nějaké hře v posledních dnech slyšet opravdu hodně, je to bezesporu Cyberpunk 2077 z dílny polského studia CD Projekt RED. Tato hra je totiž ve vývoji již skutečně dlouhou dobu a podle dostupných informací má přinést prvky, o kterých si mohou nechat ostatní hry jedině zdát. Zda tomu tak bude se bohužel přesvědčíme na vlastní kůži až za rok, na vlastní oči pak na konci letošních prázdnin. 

Pokud jste doufali, že se v brzké době dočkáme gameplay videa z Cyberpunku, jste na omylu. Na E3 sice ukázka běžela, avšak dostupnost pro zbytek světa si CD Projekt zatím hlídá. Jak bude gameplay vypadat pak chce ukázat až na přelomu srpna a září na veletrhu PAX West. Ten proběhne přesně od 30. srpna do 2. září. Vyplývá to alespoň z vyjádření jednoho z předních představitelů studia Marcina Momoty. 

Jak už bylo zmíněno výše, od Cyberpunku 2077 se toho očekává opravdu mnoho. V uplynulých měsících totiž vývojáři, kteří na něm pracují, nešetřili detaily ze hry, podle kterých budeme mít co do činění s jednou z nejpropracovanějších her posledních let. Na druhou stranu se však není příliš čemu divit. CD Projekt RED má na svědomí třeba i sérii Zaklínač, která se též řadí mezi nejlepší herní sérii světa a tak je jasné, že bude chtít svou pověst Cybeprunkem ještě vyšperkovat. Nezbývá tedy než doufat, že se mu to povede.