Zavřít reklamu

From Software se vyjádřil k Bloodborne 2

Bloodborne 2 prý není v současné době ve vývoji.

5. 12. 2018     Zdroj

Není tomu tak dávno, co jsme vás informovali o tom, že ve hře Déraciné je easter egg, který nabádá na Bloodborne 2. From Software se nyní k celé záležitosti vyjádřil, takže máme konečně oficiální stanovisko k tomu, jak to aktuálně s vývojem této hry je.

Dočkáme se tedy Bloodborne 2?

Malá panenka ve hře vyvolala značný rozruch. Spousta hráčů nyní čeká, že se ve studiu From Software aktivně připravuje hra Bloodborne 2. První díl byl neuvěřitelně oblíbený a prodalo se několik milionů kusů. Poslední zprávy dokonce hovoří o tom, že celkově titul vyzkoušelo přes 11 milionů hráčů.

Sám ředitel studia, Hidetaka Miyazaki potvrzuje, že v současné době nejde o žádné oznámení či potvrzení. Doslovně pak uvedl: „Šlo jen o Easter Egg, nejde o oznámení nebo potvrzení, že pracujeme na Bloodborne 2. Každopádně všichni ve studiu Bloodborne milujeme, a i proto jsme tento Easter Egg připravili. Znovu opakuji, že nejde o oznámení Bloodborne 2.“

Z vyjádření není zcela jisté, zda studio hru připravuje, ale vypadá to, že v nejbližší době o ní nehodlá ani jinak hovořit. Bylo by však zvláštní, kdyby tak skvělou značku nechala Sony napospas. Spíše tipujeme, že půjde o jeden ze startovních titulů pro PlayStation 4.