Zavřít reklamu

From Software připravuje hru s Georgem R. R. Martinem

Studio From Software spojilo síly s legendou fantasy žánru.

29. 3. 2019     Zdroj

Sekiro

Studio From Software společně s Hidetakou Miyazakim nepřestává udivovat svými hrami. Nyní vyšlo očekávané Sekiro: Shadows Die Twice, které si vede velmi dobře a je chváleno za to, že populární „darksoulsovský“ styl, dokázalo pojmout také jinak. Poslední spekulace nyní hovoří o tom, že by další jejich hra mohla na palubě přivítat zajímavou personu.

George R.R. Martin na palubě From Software

Sám Miyazaki už prozradil, že do budoucna jsou vyvíjeny další dva tituly kromě Sekira. To znamená, že už nyní studio pracuje na dalších projektech. Zatím není jasno, zda jde o pokračování některé z jejich značek nebo nové kousky. Nyní to však vypadá, že jedna z nich by mohla být zcela novým přírůstkem. O druhém titulu se v zákulisí stále mluví jako o Bloodborne 2 či jeho duchovním nástupci Phantom Wail.

Co se týče oné nové hry, tak do ní by měl být zapleten George R. R. Martin. Autor ságy Píseň ledu a ohně podle které je natočen populární seriál Hra o trůny. Rozhodně nemá jít o titul z tohoto světa. Zřejmě v kooperaci s Miyazakim je připravován úplně nový svět. Dle všeho by hráč měl dobývat nová království, zabíjet jejich vůdce a vše nabyté pak využít k dalšímu dobývání.

Zatím se jedná o spekulace, nicméně pár zdrojů potvrzuje, že Martin byl skutečně ve studiu. Na E3 by mělo dojít k odhalení této hry.