Zavřít reklamu

From Software potvrdil hru Elden Ring v kooperaci s Georgem R.R. Martinem

Nové RPG od populárního studia se jmenuje Elden Ring.

10. 6. 2019     Zdroj

Elden Ring

V redakci jsme si za poslední léta velmi oblíbili hry od studia From Software. Aby také ne. Nabízejí naprosto odlišný zážitek oproti běžné produkci, a to ve velmi kvalitních světech s úchvatným příběhovým pozadím. Zdá se, že na těchto pilířích se bude stavět i nadále. Hidetaka Miyazaki totiž pokračuje ve své vizi.

From Software skutečně spolupracuje s autorem Hry o Trůny

Potvrzeny byly spekulace o nové hře v kooperaci s autorem Hry o Trůny, Georgem R.R. Martinem. Ten vymyslel s Miyazakim zcela nový fantasy svět, ze kterého se bude ve hře vycházet. Bohužel, zatím je k dispozici jen teaser a studio asi není připraveno ještě zveřejňovat bližší detaily a materiály. Dá se to však pochopit vzhledem k tomu, že teprve v březnu od nich vyšlo Sekiro: Shadows Die Twice. Zatím je potvrzeno, že hra bude dostupná z pohledu třetí osoby. Půjde o akční a náročnou záležitost a veškerý příběh a svět vymyslel George R.R. Martin.

Nový titul se jmenuje Elden Ring a více bude prozrazeno až později. Dle dalších spekulací to vypadá, že poslední titul, který aktuálně studio má rozdělaný je exkluzivitou pro Sony. Buďto nás čeká tajuplný Phantom Wail či Bloodborne 2.