Zavřít reklamu

Fortnite překonal hranici 200 milionů registrovaných hráčů

Fortnite láme jeden rekord za druhým.

28. 11. 2018     Zdroj

U Fortnite stále nelze použít jiné označení než fenomén. Hra láme všemožné rekordy a nyní se objevila informace o tom, že hra má již přes 200 milionů registrovaných herních účtů. Neskutečné číslo, a ačkoliv v redakci Fortnite nepovažujeme za kdovíjak úchvatný titul, musíme uznat, že autoři zkrátka vědí, co jejich publikum chce.

Fortnite kraluje a zbytek mu nestíhá

Statistiku přinesla agentura Bloomberg. Ta vnímá, že dochází stále k velkému nárůstu hráčů. Ostatně od června prý přibylo cca 75 milionů herních účtů v rámci všech platforem. To znamená PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch a veškerá mobilní zařízení. Agentura také dodává, že pokud bychom vzali tento údaj, tak je to zhruba celá populace Brazílie. Dokážete si tak díky tomu udělat představu, jak takové počty zhruba vypadají v praxi.

Ačkoliv se očekávalo, že hra již neporoste a začne pomaličku ztrácet na síle, tak se tak zatím neděje. Titul stále nabírá nové hráče a jen těžko odhadovat, kde se pomyslný strop zastaví. Oproti tomu autoři PUBG mají co dělat, aby svou komunitu ve hře udrželi.