Zavřít reklamu

Fortnite nově nabídne systém turnajů

Fortnite má momentálně napilno. Autoři přidávají také nové turnaje.

17. 10. 2018     Zdroj

Fortnite

Fortnite zkrátka nelze zastavit. Hra má neuvěřitelné počty updatů, které ji stále vylepšují a přidávají nové možnosti do hry. Další update ponese označení 6.10 a přinese do hry turnaje. Díky tomu si budou moci běžní hráči zahrát i s protihráči a bude zde šance se umístit na vysokých pozicích.

Nový patch přinese turnaje

Turnaje budou rychlé záležitosti. Poběží jen pár hodin a cílem hráčů bude získat určité umístění, které by jim mohlo zajistit nějakou odměnu a případně i postup do dalšího turnaje. Za umístění se totiž budou získávat piny, které zpřístupní vstup do další části.

Zatím bylo oznámeno 6 turnajů, které proběhnout mezi 16. říjnem až 1. listopadem. Každý z turnajů nabídne jiný mód hry. Matchmaking bude hrát u turnajů velkou roli, takže se nestane, že byste byli ihned vrženi proti těm nejlepším. Hra bude vyhodnocovat vaše a soupeřovi výkony. U turnajů je ale zajímavé, že hře bude naprosto jedno, na kterém zařízení budete hrát.

Dle všeho tak nebude problém, aby si hráč na mobilu dal partii proti hráčům na počítači či konzoli i v rámci turnaje. Epic se tedy snaží, aby se komunita mezi sebou propojila v rámci jakýchkoliv zařízení. Jak to vidíte vy? Také se do turnajů aktivně zapojíte nebo vás to nechává chladnými?