Zavřít reklamu

Football Manager 2013 zakope do trávníku své předchozí díly

Myslíte si, že nejde vylepšit a upravit téměř dokonalé? Omyl!

6. 9. 2012    

Celá série je obdařena aurou návykovosti a božské hratelnosti. Avšak FM se snaží být i přístupným kouskem pro masy lidí. Už loňský ročník zaznamenal velký posun v tutoriálech, které byly výborně zpracované. Pochopení a především sžití s interfacem bylo mnohem snadnější než kdykoliv předtím. FM nás znovu přiková k myšce.

Tvůrci oznámili dva zcela nové módy. Účelem je, aby nenaštvali početné ochozy fandů, ale zároveň chtějí přilákat fandy nové. Football Manager Classic je stravitelnou složkou hlavně pro ty, kteří nemají zdaleka tolik času jako my – fanatici. Celá řada úkolů bude zjednodušena, aby se hráči mohli soustředit jen na důležité prvky a aspekty. Protikladem bude mód opačného rázu. Například budete muset plnit povinnosti mnohem efektivněji a hlavně rychleji. Rada bude mít s vámi daleko méně trpělivosti. Ve hře nastanou speciální situace a výzvy. Že by se nám  konečně začali  na tribunách  hašteřit neurvalí a značně pivem nasáklí fanoušci? Taková několika milionová pokuta od svazu není nic příjemného.

Změny budou i v ovládání. Tabulky přehlednější, informace důkladnější, zápasy hezčí, inteligence chytřejší, lepší interakce s hráči na Steamu….uf, to si zase pošmáknem!

Tvůrci by chtěli FMko vydat do Vánoc. No, aspoň mám čas udělat v předešlém ročníku nějakých 200 hodin, ať tam mám 1000 odehraných celkověsmiley. A co vy, obujete si zase kopačky?