Zavřít reklamu

Final Fantasy XII The Zodiac Age vychází dnes pro Nintendo Switch

Final Fantasy XII The Zodiac Age se dnes dostává do projede na Nintendo Switch.

30. 4. 2019    

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Square Enix oznamuje, že dnešním dnem vstupuje do prodeje remasterovaná hra Final Fantasy XII The Zodiac Age z legendární fantasy série. V prodeji od 30. 4. 2019 na konzoli Nintendo Switch.

Final Fantasy XII The Zodiac Age si nyní můžete vzít i do kapsy

S Final Fantasy XII The Zodiac Age – HD remasterem původní hry FINAL FANTASY XII – budou mít hráči možnost užít si svět fantastické Ivalice jako ještě nikdy předtím. Těšit se mimo jiného můžou také na unikátní a vylepšený „Zodiac Job System“ z roku 2007, který představuje 12 úrovňový postupový systém postavy.

O hře FINAL FANTASY XII: Příběh hry Final Fantasy XII, která původně vyšla v roce 2006, se odehrává v impozantním světě Ivalice, kde je malé království Dalmasca, dobyté říší Archadian, zanecháno v ruinách a nejistotě. Princezna Ashe, jediná právoplatná následovnice trůnu, obětuje vše vzdoru k liberalizace její země. Vaan, mladý muž, který ztratil svou rodinu ve válce, chodí neustále v hlavou v oblacích. Přidejte se k těmto nepravděpodobným spojencům v boji za svobodu a padlý královský majestát v heroickém dobrodružství k osvobození jejich rodné země.

Hra Final Fantasy XII The Zodiac Age vychází dnes 30. 4. 2019 pro Nintendo Switch.