Zavřít reklamu

Film Sly Cooper zrušen. Vznikne seriál

Původní plány pro celovečerní film byly zrušeny. Počítá se jen se seriálem.

24. 7. 2018     Zdroj

Je tomu už pár let, co byl oznámen celovečerní film na motivy série Sly Cooper. Bohužel z tohoto původního plánu úplně sešlo a Sly se nakonec dočká pouze seriálové podoby. Těžko říct co stojí za tímto rozhodnutím, ale nabízí se varianta, že po nepříliš valném úspěchu filmu Ratchet and Clank se Sony raději rozhodlo investovat do TV seriálu.

Film bude nahrazen animovaným seriálem

Sly Cooper se tedy nakonec objeví, avšak v seriálové podobě. Stejně jako čtyřdílná série, tak se i seriál zaměří na Sly Coopera a jeho dva nejlepší přátele – želvu Bentleyho a hrocha Murraye. Rovněž by se v seriálu měla objevit inspektorka Carmelita Fox.

Tvůrci slibují, že nebude chybět ani klasický humor těchto postav a velmi originální zpracování. Je tedy možné, že se grafické ztvárnění poněkud změní, oproti celovečerní verzi. Vypadá to, že film tedy zřejmě ani nebyl v příliš pokročilé fázi vývoje. Oznámen byl v roce 2014 s tím, že premiéra měla proběhnout v roce 2016. Pak se ale dlouhou dobu o projektu nemluvilo. Nyní tedy víme důvod, proč tomu tak bylo.

Zatím ale nebyly vůbec sděleny podrobnosti ohledně obsazení, určitě by bylo dobré, kdyby populární postavy namluvili jejich původní dabéři. Trochu nás ale děsí fakt, že TV série má cílit na děti od 6-10 let. To by mohlo znamenat, že se bude jednat o velmi infantilní záležitost. Technicolor Animation Productions však tvrdí, že půjde o skvělou podívanou. Zatím však nebylo uvedeno, kdy se série na obrazovkách objeví. Předpoklad je, že by to mohla stihnout do roku 2020.