Zavřít reklamu

FIFA 19 zřejmě nabídne mód 5 vs 5!

FIFA 19 by dle všeho měla nabídnout velmi populární režim 5 vs 5 ze hry FIFA Street.

3. 8. 2018     Zdroj

O velké překvapení se postarala sportovní divize EA. Dle všeho to totiž vypadá, že v titulu FIFA 19 bude k dispozici mód v němž si zahrajeme 5 vs 5. V praxi to znamená, že tento režim bude vycházet z populární spin-off série FIFA Street.

FIFA 19 nabídne režim 5 vs 5

Půjde o jakousi hříčku navíc, která by však mohla uhranout i netradičním hráčům série FIFA. Na internet unikl screenshot ze hry, který dokládá existenci tohoto módu. Ten by měl mít název Survival a bude se hrát dle zvláštních pravidel. Nepůjde o klasický zápas 5 proti 5, ale v případě, že někdo vstřelí gól, tak soupeři odejde ze hřiště hráč. Prohrává tedy ten, komu již na hřišti nezbyde žádný z hráčů.

Docela zajímavé zpestření a velmi dobrý nápad. Ostatně bychom se nebránili, kdyby od dalšího ročníku byly v sérii FIFA standardně umístěny módy, které by plnohodnotně nahradily již nevycházející FIFA Street. Otázkou zůstává, zda v tomto módu půjde používat i různé kličky nebo se bude hrát naprosto normálně.

Dle všeho chtěla společnost tento režim oznámit na Gamescomu, ale v době kdejakých úniků se vše dostalo ven předem. Teď už se jen čeká na potvrzení samotným EA. Survival mód půjde hrát jak offline, tak i online. FIFA 19 vyjde 28. září pro PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.