Zavřít reklamu

FIFA 19 nabídne české týmy Plzeň a Slavii

FIFA 19 po delší době nabídne trojici českých týmů. Dokonce je zde možnost, že jich bude ještě více.

20. 8. 2018     Zdroj

Dlouhá léta museli fanoušci série FIFA v našich končinách oželet domácí týmy. To se však konečně mění. V minulém roce se společnost Electronic Arts podařilo začlenit mezi týmy pražskou Spartu. Letos dojde ve FIFA 19 k rapidnímu zlepšení. Letos budou přidány také týmy pražské Slavie a plzeňské Viktorie.

Ve hře jsou i další české týmy

Podíl na tom má jistojistě fakt, že se českým týmům začalo více dařit v rámci evropských pohárů. Pravdou je, že Sparta nyní nepodává nejsilnější výkony, ale věhlas má stále největší. Konečně tedy bude možné si dopřát také plnohodnotné pražské derby. Tajně doufáme, že se v dalším ročníku dočkáme třeba kompletní české ligy a nepohrdli bychom ani slovenskou, neboť se našim sousedům rovněž začíná dařit na evropské půdě.

Hovoří se o tom, že je zde možnost o nasazení i týmu Jablonce do FIFA 19. Zatím to však klub nemůže s jistotou potvrdit, neboť to prý stále není úplně jisté. Jako poslední kandidát je pak Sigma Olomouc, která pokud by postoupila přes španělskou Sevillu, tak by mohla rovněž dostat místo v této hře. To je však dosti nepravděpodobné, vzhledem k tomu v jaké formě aktuálně týmy jsou. Nicméně sport je sport a inspirací budiž úspěch slovenského Trenčína, který doslova smazal na domácím hřišti prestižní Feyenoord.

FIFA 19 bude dostupná od 28. září pro PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Titul nabídne české titulky vyjma verze pro Switch.