Zavřít reklamu

Fallout 76 první hráče zklamal! Je velmi zastaralý

Bethesda dala možnost prvním lidem, zahrát si Fallout 76. Ten je ale příliš neuchvátil.

16. 10. 2018     Zdroj

Fallout

Společnost Bethesda podnikla zajímavý krok. Rozhodla se Fallout 76 odprezentovat a také dát možnost sis jej vyzkoušet prvním hráčům. Respektive šlo o zástupce komunity, médií a Youtube scény. Ti si tak vyzkoušeli jako první, jak hra funguje a co nabízí, jenže dojmy nejsou příliš pozitivní.

Fallout 76 má zatím nevydařené ohlasy

Co je chváleno, tak to je jednoznačně mapa a prostředí. Oboje se prý povedlo a rozsah území je opravdu velký. Velmi dobře také funguje systém vylepšování a perků. Bez potíží pak běží i kooperace, na kterou je tento titul stavěn. Tím však pozitiva končí.

Největší kritika se snesla na technický stav hry. Pravdou je, že Bethesda tím začíná být doslova proslulá. Studio má problémy se svými hrami zejména v žánru RPG, kde dochází k mnoha potížím. Opět prý mají postavy divné animace, dochází k různým neduhům a hra ačkoliv běží na novém enginu, tak prý příliš pěkně nevypadá. Server Digital Foundry je překvapen tím, jak špatně hra běží na konzoli Xbox One X. Optimalizace se zřejmě příliš nevydařila.

To není příliš pozitivní. Beta hry by měla začít na Xbox One již 23. října a pro PC a PlayStation 4 o týden později. Fallout 76 pak vyjde v plné verzi již 14. listopadu na předtím zmíněné platformy.