Zavřít reklamu

F1 2011 – nové detaily

Je to pár dnů co Codemaster vypustili OFP: Red River a arkádové závody Dirt 3. Teď se studio zaměří na F1 2011, které se představilo před několikati týdny a dnes ukazuje první detaily. Hlavní novinkou je to, že vám hra dá naprostou volnost o tom jak závody pojedete, takže si sami navolíte jestli bude pršet […]

3. 6. 2011    

Je to pár dnů co Codemaster vypustili OFP: Red River a arkádové závody Dirt 3. Teď se studio zaměří na F1 2011, které se představilo před několikati týdny a dnes ukazuje první detaily. Hlavní novinkou je to, že vám hra dá naprostou volnost o tom jak závody pojedete, takže si sami navolíte jestli bude pršet nebo ne, a podle jakých pravidel se pojede. Rozhodně oceníte pohyblivé křídlo, které vám přidá na 6,67 sekund o 80 koní více výkonu.

Multiplayer pojme až 16 hráčů, a jak tomu bylo i v Dirt 3, ke slovu se dostane i splitscreen, který bude figurovat u kariéry pro dva hráče. Základ bude stejný jako v minulém díle. Tedy začínáte jako outsider, ze kterého se musíte dostat až na samý vrchol a vybudovat si tak respekt u ostatních závodníků. Hru oživí nejen oslavy úspěšných závodů a nový Paddock, kde tentokrát budeme obouvat pneu od Pirelli, ale hlavně nový EGO engine, který hře bude přidávat na realičnosti díky vylepšené fyzice a grafice.

Přibudou i nové závodní tratě. První se nachází v Indii, kde pojedete na Buddh International Circuit. Druhá trať se nachází v Německu a už je všem jasné, že se pojede na legendárním Nürburging. To vše a ještě mnohém víc už 20. září pro PS3, X360, PC a nově 3DS.