Zavřít reklamu

EVOLVEO představuje herní podložky Ptero GPX200, GPX 100 a 50

Tisková zpráva

16. 7. 2020    

EVOLVEO Ptero

Tisková zpráva: Tři nové herní podložky rozšiřují produktovou řadu EVOLVEO Ptero, která je určena všem hráčům počítačových her, kteří očekávají od svého vybavení profesionální kvalitu za dostupnou cenu. První z představených novinek je herní podložka pod myš EVOLVEO Ptero GPX200 XL RGB, která nabízí efektní podsvícení a dostatečný prostor nejen pro myš ale i pro klávesnici. Druhá novinka, EVOLVEO Ptero GPX100 XL, pokryje velkou plochu pracovního stolu a poskytne prostor myši, klávesnici a dalším periferiím, včetně pohodlného opírání dlaní při práci nebo hře. GPX50 je klasická podložka pod myš se speciální povrchovou úpravou pro přesné polohování myši.

EVOLVEO Ptero GPX200 XL RGB

Herní podložka pod myš GPX200 XL RGB je ideální součástí herního set-upu periferií řady PTERO. Integrované RGB podsvícení umožňuje hráčům kompletní vyladění RGB podsvícení napříč celým příslušenstvím. Díky rozměrům 795 × 302 × 4 mm mají hráči dostatek prostoru pro pohyb a mohou při hře provádět i rozsáhlejší přesuny zaměřovače. Kvalitní a odolný materiál, ze kterého je podložka vyrobena, poskytuje komfort, dlouhou životnost i jednoduchou údržbu. Speciální povrch pro přesné a rychlé pohyby myši a protiskluzová strana pro stabilitu zaručují dokonalý hráčský požitek. Dvanáct barevných přednastavených režimů podsvícení nabízí volnost výběru a preferencí oblíbeného barevného provedení. Podsvícení lze samozřejmě vypnout.

EVOLVEO Ptero GPX100 XL

Velká herní podložka pod myš a klávesnici GPX100 má ideální rozměry 800 × 350 × 4 mm. Díky speciální povrchové úpravě v místě pro klávesnici je zajištěna stabilní poloha klávesnice i při těch největších počítačových bitvách. Velikost podložky poskytuje dostatečně velký prostor pro myš, klávesnici a další periferie a zlepšuje tak hráčský požitek.

EVOLVEO Ptero GPX50

Kvalitní materiály použité u této podložky standardního formátu (340 × 250 × 3 mm) zajistí vysokou odolnost a pohodlné používání. Spodní strana podložky z protiskluzového materiálu garantuje celkovou stabilitu a uspořádání pracovního nebo herního stolu. Navíc má podložka speciální povrchovou úpravu pro přesný pohyb a polohování myši.

Dostupnost a cena

Herní podložky EVOLVEO Ptero GPX200, 100 a 50 jsou dostupné prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 699 Kč včetně DPH (GPX200) a 649 Kč včetně DPH (GPX100) respektive 149 Kč včetně DPH (GPX50).

Herní periferie EVOLVEO PTERO GAMING jsou součástí produktové série profesionálního herního příslušenství. Toto příslušenství je navrženo ve spolupráci s profesionálními hráči a splňuje nejpřísnější kritéria herní komunity. Klade důraz na rychlost, přesnost, a pohodlí uživatele. Kvalitní materiál nabízí vysokou odolnost a dlouhou životnost i při náročném používání.

Web: https://www.evolveo.com/cz/gpx200rgb

Web: https://www.evolveo.com/cz/gpx100xl

Web: https://www.evolveo.com/cz/gpx50

Komentáře nejsou povoleny.