Zavřít reklamu

Epic rozdává podmořské ABZU a střílečku Rising Storm 2 : Vietnam

Herní obchod tentokrát nabízí dva přehlížené klenoty.

8. 10. 2020    

Epic Games Store tento týden rozdává dvě ne příliš šokující, zato prověřené hry zdarma. Po minulém týdnu, kdy obchod vyrukoval s roztomilým Pikuniku, nabízí i tentokrát poctivě relaxační hru. ABZU nás zavede do podmořských hloubek, kde nás nechá objevovat tamní život. Nádherný vizuální styl od výtvarného ředitele Journey společně s fenomenální hudbou vás může jednoduše ukolébat, ve větších hloubkách ale číhá nečekané nebezpečí. ABZU má na Metacriticu 83 procent.

Druhou hrou zdarma je multiplayerová střílečka Rising Storm 2: Vietnam. Asymetrický gameplay v ní proti sobě staví v realistické rekonstrukci bojů z vietnamské války až šedesát čtyři hráčů. Vývojáři zužitkovali své zkušenosti z vývoje série Red Orchestra a nabízí střílečku, kde bez pořádného taktického přemýšlení moc dlouho nepřežijete. Rising Storm 2: Vietnam má na Metacriticu 81 procent.

Příští týden Epic nabídne hororovou Amnesia: A Machine for Pigs a simulátor vychytralého kralování Kingdom: New Lands. Všechny hry zdarma jako vždy najdete zde.