Zavřít reklamu

Epic nabízí zdarma dvojitou dávku frenetického střílení

Epic nám stále svými hrami zdarma dokáže vyčarovat úsměv na rtech.

20. 8. 2020     Zdroj

Muž a žena drží v rukou zbraně. Ve zkrvaveném pozadí čekají nepřátelé.

Epic Store dnes hrami zdarma potěší především fanoušky frenetické střelby z ptačí perspektivy. Do každý týden rozrůstající se knihovny svých uživatelů obchod tentokát přidá velebený roguelike Enter the Gungeon a kooperativní krvavou střílečku God’s Trigger.

Enter the Gungeon už jednou Epic zdarma rozdával. V ne moc seriózně se tvářícím roguelikeu klasicky vystřílíte jedno patro dungeonu za druhým, prokládajíc si cestu vtipně zpracovanými šarvátkami s bossy. V jaké jiné hře se proti vám postaví osvalený racek s rotačákem? Metacritic si hry cení na hezkých 84 procent.

Podobně vypadající God’s Trigger jde na zabíjení nepřátel ve velkém metodičtěji. Spíše než klasický bullet hell tak připomene hry typu Hotline Miami. V kooperativním režimu navíc nabídne hraní v páru po zuby vyzbrojené dvojice démona a anděla, jež si společně klestí cestu do nebe. Na Metacriticu se u hry zelená 75 procent.

Příští týden nás čekají dvě velké pecky. Obchod nabídne zdarma Hitmana z roku 2016 a kolekci taktických RPG že světa Shadowrun.