Zavřít reklamu

Raketka.cz – Online hry zdarma

Dávno je pryč čas, kdy online hry byly zářivou budoucností PC platformy. Dnes jsou žhavou přítomností. O tom se přesvědčíte sami na Raketka.cz.

13. 9. 2012    

V jednoduchosti je krása, aneb online hry zdarma

Dávno je pryč čas, kdy online hry byly zářivou budoucností PC platformy. Dnes jsou žhavou přítomností, ať už se jedná o AAA tituly jako je World of Warcraft, nebo novinka Guild Wars 2, nebo o poznání jednodušší, ale neméně zábavné online hry zdarma.

Na českém internetu existuje celá řada portálů s online hrami, mnoho z nich je ale neudržovaných, zastaralých a uživatelsky nepříliš příjemných. Naprostým protikladem k těmto zanedbaným stránkám je neustále aktualizovaná a vylepšovaná Raketka.cz, na které si můžete zahrát všechny své oblíbené online hry, soutěžit o zajímavé ceny, nebo si o zajímavých hrách povídat. To vše v líbivém moderním designu, který doslova křičí: „Hrajte si!“

Hry nejsou jen pro kluky a chlapy

Čím dál častěji se mezi náruživé hráče počítají i osoby něžného pohlaví. Speciálně pro ně jsou připraveny hry pro dívky, ve kterých se o něco méně střílí a o něco více vaří. Ale i dívky si mohou užít svou porci akce, například v kůži ženy-kyborga, který se mstí za způsobená příkoří. Mezi tradičnější hry v této kategorii však patří závody na koních a vůbec hry, kde jsou v hlavních rolích roztomilá zvířátka.

Online hry jsou stále propracovanější

S rostoucí popularitou jsou i na bezplatné online hry kladeny stále větší nároky. Čím dál častěji tak vyhoví i náročnějším hráčům, kteří by donedávna o podobné hry ani nezavadili. Hodina strávená na Raketka.cz, nebo podobně kvalitním serveru uteče jako voda a při troše neopatrnosti může utéct ještě mnohem víc času. Díky stovkám dostupných her, mezi kterými se najdou i některé klasické klenoty videoherních počátků (Prince of Persia, Formule,…) se každému podaří zažehnat nudu, ať už kdekoliv, protože ke spuštění těchto her není potřeba nic jiného, než internetový prohlížeč a připojení k internetu.