Zavřít reklamu

EA Sports UFC 2 – Preview

Nová sportovní, bojová a adrenalinová hra EA Sports UFC 2!

15. 2. 2016    

Už předchozí díl z roku 2014 byl brutální, ale s příchodem nových technologií a enginů se dají dělat hotové zázraky.

Prostředí

Jelikož se jedná o bojovou hru, nacházíme se v aréně. Kolem dokola jsou stovky lidí, co si vás pořád fotí. Nechybí zde ani kameramani zachycující průběh vašeho boje, který potom promítá televize na vaší hlavou. Musím říct, že se EA povedlo dokonale navodit atmosféru pravé arény, všude samí upocení fanoušci, kteří křičí a povzbuzují zápasníky, krev na žíněnkách, která vytíká z těl poražených, vyrýsované chlapské i ženské svaly a mnoho dalších prvků.

ea_sports_ufc_2_1

Bojovníci

Ti z vás, kteří hráli Wrestling od EA jistě vědí jak systém výběru postav funguje. V UFC 2 to je stejné. Máte na výběr velké množství lidí, kteří opravdu existují a zabývají se takovými bojovými sporty, jedním z nich bude i velice známý Bruce Lee. Ze začátku nebudete mít možnost hrát se všemi, ale postupným vyhráváním soubojů se vám budou odemykat další a další hrdinové. Mezi hrdiny patří jak muži, tak i ženy.

ea_sports_ufc_2_7

Bojování

Díky novým technologiím, které přinesl předminulý rok vypadají boje vskutku reálně. Umělá inteligence je prakticky dokonalá ve všech směrech. Vývojáři se snažili, aby si hráči mohli vybírat z mnoha stylů a možností útoku. Většině útoků se dá nějak vyhnout, na vás je vymyslet jak. Musíte se rozhodovat rychle, nebo budete mít obličej celý od krve. O UFC 2 se dá hovořit jako o velice důvěrnému simulátoru rvaček. Při úderu do nosu začne oběti téct krev, při spodním háku létají zuby a sliny všemi směry, kopanec do břicha vám udělá pěkně červený otisk, ze kterého se po chvíli stane modřina.

Triky

Kromě svého bojového umění můžete vašim soupeřům vytřít zrak nějakým trikem, to ho nejen poníží, ale také pořádně rozčílí. Triků je tu celá řada od nějakého povyskočení až po salto vzad. Samozřejmě musíte vychytat tu správnou chvilku, přece nechcete uprostřed souboje dělat salto, to by vás na konci asi pěkně bolelo.

581110681

Vydání

UFC 2 výjde pouze na konzole PlayStation 4 a Xbox One. Časem se možná dočkáme i verze pro počítače. Datum vydání 15. března 2015, pro ČR až 17. března 2015.