Zavřít reklamu

EA „překvapivě“ zrušilo další Star Wars titul

Další titul Star Wars končí. EA se rozhodlo zaříznout open-world RPG z populárního univerza.

16. 1. 2019     Zdroj

Star

V EA je zkrátka něco špatně. Dlouhé roky se vyvíjí různé projekty, aby byly záhy rušeny. Zejména značka Star Wars je tam přímo prokletá. Kromě Star Wars: Battlefront a následně pokračování jsme se nedočkali žádného dalšího titulu. Stále jen slýcháme sliby na různých konferencích a tituly nikde. Stejný osud měl potkat i open-world akční RPG, které připravovalo EA Vancouver.

Další Star Wars hra končí

Původně za hrou stálo studio Visceral Games, které mělo za sebou výbornou sérii Dead Space. S příběhem pomáhala Amy Hennig. Ta měla za sebou tři díly série Uncharted a pracovala na tom, aby příběhově hra dobře zapadla do univerza Star Wars. EA nakonec zrušilo celé studio a přesunulo vývoj do Vancouveru. Tady měla být hra restartována a znovu být vytvořena.

Server Kotaku má však informace z několika zdrojů o tom, že titul byl nadobro ukončen. EA se k tomu zatím nevyjadřuje, ale v podstatě jsme ani nic jiného neočekávali. Co se týče připravovaného Star Wars Jedi: Fallen Order na kterém pracuje Respawn, začínáme mít obavy i zde. Zatím nám z titulu nebylo ukázáno vůbec nic.