Zavřít reklamu

EA předpovědělo, kdo vyhraje letošní NHL

Vsázíte na sport? Máme pro vás žhavý tip.

11. 4. 2019     Zdroj

NHL

Pamatujete si, když jsme vás na našem webu informovali o přesné předpovědi výsledku MMA zápasu mezi McGregorem a Nurmageomedovem z UFC 3? Vsadím se, že určitě ano. O věšteckých schopnostech EA totiž tehdy mluvil celý svět. Není se tak čemu divit, že se vývojáři pustili do dalšího věštění, tentokrát pomocí hry NHL 19. 

Nejlepší hokejová liga NHL pomalu rozjíždí kolotoč jménem play-off, do kterého vstupuje jako zřejmě největší favorit Tampa Bay Lightning. A právě ta podle EA vyhraje i celý letošní ročník NHL. Vyplývá to alespoň ze simulace hry, která zohlednila spousty statistik z reálného světa, do svého rozhodování. 

Průchod Tampy pavoukem nebude až tak složitý. V prvním kole play-off by se sice měla podle EA zapotit, druhé a třetí však zvládne relativně dobře a ve finále se potká s Columbusem, který přetlačí 4:3 na zápasy. To Columbus bude mít prodírání se pavoukem o poznání těžší, jelikož hned dvě série play-off (kromě finále) rozhodně až sedmí zápas. Nejvíce mu zavaří konkrétně Winnipeg a Nashville . 

Nechme se tedy překvapit, zda se předpověď EA opět vyplní do puntíku. Jak jsem však již psal výše, Tampa má letos formu jako hrom a za vítěze Stanley Cupu jí označuje velké množství odborníků. Zda tomu tak však skutečně bude ukážou až následující týdny.