Zavřít reklamu

EA potvrzuje nové NFS: Most Wanted

Nové Need for Speed: Most Wanted od studia Criterion Games vyjde opět na podzim. Již v pondělí EA odhalí více, než jen název a první obrázek.

1. 6. 2012    

Need for Speed: Most Wanted 2012

Herní vydavatelská společnost Electronic Arts dnes oficiálně potvrdila hru, nad kterou se již dlouho spekuluje. Jedná se o nový díl oblíbené závodní série Need for Speed, který nese název Need for Speed: Most Wanted.

Hru vyvíjí známé a úspěšné studio Criterion, které má na svědomé například sérii Burnout či NFS: Hot Pursuit z roku 2010. Na oficiální Facebookové stránce NFS se objevil již první obrázek z nového Most Wanted, naleznete ho pod novinkou. Hra by měla vyjít opět na podzim, jako tomu bývá u každého nového dílu série. Více informací o hře zatím nebylo prozrazeno, ale již v pondělí bychom se měli dozvědět více, protože právě v tento den EA chystá tiskovou konferenci. 

Dále EA potvrdila vývoj survival hororu Dead Space 3, na kterém pracuje studio Visceral Games. Hra bude obsahovat i kooperativní část, jak bylo patrné ze včerejších obrázků.

Na pondělní tiskové konferenci EA dále chystá předvést vedle nového Need for Speed: Most Wanted a Dead Space 3 také následující hry: Battlefield 3: Close Quarters, Battlefield 3: Armored Kill, Crysis 3, FIFA 13, Madden NFL 13, Medal of Honor: Warfighter, NBA Live 13, NCAA Football 13, NHL 13, SimCity a Star Wars: The Old Republic.