Zavřít reklamu

EA oznámilo první DLC pro Dead Space 2

Dnes, v den vydání hry společnost Electronics Arts oznámila, že pracuje na prvním menším datadisku s názvem Entitled Severed k hororové survival akci Dead Space 2. Celé DLC je rozděleno do dvou příběhově na sebe navazujích kapitol, ve kterých se opět zhostíte do role přeživšího Gabea Wellera známého již z Dead Space Extraction, jenž se […]

25. 1. 2011    

Dnes, v den vydání hry společnost Electronics Arts oznámila, že pracuje na prvním menším datadisku s názvem Entitled Severed k hororové survival akci Dead Space 2.

Celé DLC je rozděleno do dvou příběhově na sebe navazujích kapitol, ve kterých se opět zhostíte do role přeživšího Gabea Wellera známého již z Dead Space Extraction, jenž se pokusí dostat sebe a dalšího živého člověka Lexina Murdocka do bezpečí. Zajímavostí je, že jejich dobrodružství bude probíhat zároveň s příběhem Issaca Clarka.

Datum vydání zatím bohužel EA nezveřejnilo. V tiskové zprávě je však napsáno, že DLC vyjde brzy na Xbox Live a Playstation Network. O PC zatím naneštěstí nepadla žádná zmínka.