Zavřít reklamu

EA Access možná konečně dorazí na PlayStation!

Xbox by mohl přijít o jednu ze svých největších výhod – exkluzivitu EA Access.

7. 2. 2019     Zdroj

Jistě mi dáte za pravdu, když řeknu, že služba EA Access je jednou z největších výhod Xboxu oproti PlayStationu. Za určitý poplatek máte totiž díky této službě přístup k obrovskému množství her z dílny EA, přičemž valná většina z nich jsou skutečné trháky typu Battlefield, NHL či FIFA. Vypadá to však, že lákání hráčů na jedinečnou službu Xboxu brzy skončí. Šéf EA totiž prohlásil, že EA Access dorazí v roce 2019 na další platformu. A jelikož je pro vývojáře PlayStation jednoznačně nejlákavější možností, je velmi pravděpodobné, že zamíří právě sem. 

O příchodu EA Access na PlayStation se v minulosti šuškalo již mnohokrát. Veškeré spekulace však vždy rázně utlo samotné Sony, které nechtělo o této službě na své konzoli ani slyšet. Při pohledu na velký rozkvět této služby a rostoucí oblibu hráčů Xboxu však pravděpodobně změnilo názor a dvířka do playstationového světa pomaloučku pootvírá. Kdy je však otevře dokořán a hráčům EA Access umožní v tuto chvíli bohužel jasné není. 

FIFA 19 dorazí na EA Access co nevidět: 

Doufejme, že se tedy jak ze strany EA, tak ze strany Sony dočkáme v následujících dnech jakýchkoliv dalších informací, které nám naděje buď potvrdí nebo vyvrátí. Faktem však je, že pokud EA Access na PlayStation skutečně dorazí, těžit by z toho samozřejmě mohli i hráči Xboxu. Větší členská základna platící předplatné totiž samozřejmě znamená i větší možnosti her.