Zavřít reklamu

EA Access dorazí na PlayStation již za pár týdnů

Jedno z nejlepších herních předplatných současnosti míří konečně na PlayStation.

1. 7. 2019     Zdroj

Služba EA Access byla ještě donedávna výhradou pouze pro majitele Xboxů, kteří si jí také plnými doušky užívali. EA se však před časem rozhodlo, že exkluzivity bylo v tomto směru již dost a své předplatné “doručí” i hráčům na PlayStationech. A právě tento den se již kvapem blíží. 

EA oznámilo, že na PlayStationy dorazí předplatné EA Access již 24. července, tedy zhruba za tři týdny. Jakmile se tak stane, hráči si budou moci za menší měsíční poplatek dosyta užívat ty největší herní pecky od EA v čele s tituly NHL či Fifa, ale také Battlefieldy nebo třeba Need fo Speed. Potěší i to, že díky předplatnému mají hráči 10 % slevu na tituly z dílny EA či různé slevy, či Early Access k některým hrám – namátkou lze zmínit třeba nedávno vydaný Anthem, který jsme si mohli díky předplatnému vyzkoušet se slušným předstihem, byť příliš nezaujal. 

Na Xboxu se těší EA Access skutečně velké popularitě, jelikož se jeho pořízení hráčům v různých slevových akcích skutečně vyplatí. Například o Vánocích jej není problém sehnat na rok za cenu kolem pětiset korun, což je vzhledem k tomu, jaké tituly v sobě ukrývá, více než velkorysá nabídka. Knihovna titulů se navíc neustále rozšiřuje a zcela nové hry do ní zpravidla přichází jen pár měsíců po jejich představením. Pokud tedy ještě EA Access nemáte, určitě do něj jděte. Rozhodně se totiž vyplatí.