Zavřít reklamu

Druhý offline turnaj v Call of Duty 2

Na druhém letošním offline turnaji pro příznivce stále populární akční hry Call of Duty 2 se zrodilo plno překvapivých výsledků. V konečném pořadí vyhořeli téměř všichni favorité, turnaj LYNX Grunex Call of Duty 2 LAN byl plný překvapení! Druhou květnovou sobotu se do pražské herny BattleZone sjela česko-slovenská komunita hráčů akční hry Call of Duty […]

18. 5. 2011    

Na druhém letošním offline turnaji pro příznivce stále populární akční hry Call of Duty 2 se zrodilo plno překvapivých výsledků. V konečném pořadí vyhořeli téměř všichni favorité, turnaj LYNX Grunex Call of Duty 2 LAN byl plný překvapení!

Druhou květnovou sobotu se do pražské herny BattleZone sjela česko-slovenská komunita hráčů akční hry Call of Duty 2 s jediným cílem – poprat se o lákavé ceny a užít si skvělou turnajovou atmosféru. Pro nejlepší byla připravena finanční odměna 13 000Kč a zajímavé dárkové předměty, které přilákaly i polský tým Gameburg. Na turnaji nemohly chybět známé týmy jako třeba eSuba, SnoopY nebo Cracked Gamers. Ani jeden z těchto týmů se ovšem nedokázal probojovat na stupně vítězů.

Hlavním partnerem turnaje se staly počítače české značky LYNX, které si zakládají na perfektním výkonu a stabilitě. Perfektní výkon ovšem chyběl favoritům tohoto turnaje. Postoupit do vyřazovací fáze turnaje, neboli Play-Off, nebyl problém pro žádný favorizovaný tým, ale do tuhého šlo hned na začátku Play-Off. Hned v prvním kole Play-Off se s turnajem musela rozloučit trojice favoritů, což byl pro většinu komunity poměrně velký šok. Po svých prohrách se tak na cestu domů vydaly celky SnoopY, eSuby i Cracked Gamers. V semifinále se představila čtveřice, na kterou by si před turnajem vsadil jen málokdo. Mezi 3 české týmy se probojovali polští Gameburg Team. Polský tým byl po prohře s OX.Enermax odsunut do boje o bronzové medaile a jejich soupeř vzešel ze souboje eNesibleFeW GamerS, ve kterém byl úspěšnější prvně zmiňovaný celek. Ceny za první místo pro sebe nakonec urvala sestava OX.Enermax, která si se svým soupeřem ve finále poradila poměrně hladce. V boji o třetí místo porazil polský tým soupeře z FeW GamerS.

Odezva hráčů na turnaj byla vynikající a již nyní se těší na další poměření svých sil na offline turnaji. Budou mít překvapivým vítězům určitě co oplácet. Pokud se chcete podívat na fotogalerii z turnaje, navštivte Facebook profil herního portálu Grunex.com