Zavřít reklamu

Dragon Age 2 soundtrack k dostání od 8. března

Ztlumte světla, zesilte zvuk a připravte se na úžasný hudební zážitek, až vkročíte do světa hry Dragon Age™ II, kterou přední světová herní média a kritici označují za jednu z nejočekávanějších v letošním roce. Studio BioWare™ spojilo při jeho tvorbě síly se skupinou Florence + The Machine, nominovanou na cenu Grammy pro nejlepšího nového interpreta, […]

25. 2. 2011    

Ztlumte světla, zesilte zvuk a připravte se na úžasný hudební zážitek, až vkročíte do světa hry Dragon Age™ II, kterou přední světová herní média a kritici označují za jednu z nejočekávanějších v letošním roce. Studio BioWare™ spojilo při jeho tvorbě síly se skupinou Florence + The Machine, nominovanou na cenu Grammy pro nejlepšího nového interpreta, a svěřilo jí exkluzivní přepracování skladby „I’m not calling you a liar“, kterou můžete slyšet jen v Dragon Age II. Produkce se ujali renomovaný skladatel Inon Zur a Steve Schnur, autorem zvukového mixu je Jack Joseph Puig, jenž spolupracuje s veličinami, jako jsou U2, The Rolling Stones, No Doubt a Green Day. Na soundtracku se skladba objeví pod názvem „I’m Not Calling You A Liar (Dragon Age II: Varric’s Theme)“. Další skladby pro Dragon Age II v široké škále dynamických hudebních stylů složil Inon Zur. Jeho původní kompozice, sahající od éterických a mystických, až po lyrické a vznešené, skvěle doplňují příběh hry a dodávají dramatickou atmosféru akčním sekvencím.

„S nadšeným souhlasem kapely jsme z jedné z jejich nejoriginálnějších písniček vyjmuli původní zpěv Florence a kompletně ho přepracovali ve stylu ‘Dragon-Age’,“ uvedl Steve Schnur, světový ředitel hudby a marketingu EA a koproducent skladby. „Původně velmi strohá akustická skladba dostala novou instrumentální a plně orchestrální podobu. Výsledkem je velkolepý hymnus dalšího pokračování ságy Dragon Age.“

Část soundtracku Dragon Age II* bude v prodeji v digitální formě od 8. března 2011 u všecg světových distributorů za cenu $3,99.

Obsahovat bude následující skladby:

 • Dragon Age II Main Theme
 • Hawke Family Theme
 • Qunari On The Rise
 • Templars
 • Love Scene
 • Arishok
 • Tavern Music
 • Viscount
 • Mages
 • Fenris Theme
 • Kirkwall Nights
 • Rogue Heart

Ukázky ze soundtracku, konkrétně skladby „Hawke Family Theme“ a „Qunari on the Rise“, si můžete poslechnout na stránce Soundcloud.com.

Kromě nominace na cenu Grammy v roce 2010 zaznamenala skupina Florence + the Machine’s velký úspěch se svým debutovým albem „Lungs“, které celých 65 týdnů okupovalo čelo hitparády Top 40 ve Velké Británii, a vyneslo jí také zisk ceny 2010 BRIT Mastercard British Album Award. Hudba pro Dragon Age: Origins Inona Zura byla oceněn jako nejlepší původní videoherní skladba v rámci předávání Movie Music UK Awards a jako nejlepší původní skladba na Hollywood Music In Media Awards.

Další skladby ze soundtracku Dragon Age II budou k dostání 12. dubna a 10. května 2011. Dragon Age II přijde na český a slovenský trh ve verzích pro Xbox 360, PlayStation 3, PC a Mac® 11. března 2011. Hráči, kteří si již dnes chtějí hru vyzkoušet a poslechnout si některé pasáže z hudebního doprovodu, si mohou stáhnout demo Dragon Age II pro Xbox LIVE®, PlayStation® Network a PC.