Zavřít reklamu

Dragon Age 2 demoverze potvrzena

V úterý 22. února 2011 vydá tým studia BioWare hratelnou demoverzi Dragon Age II, díky níž si hráči na všech platformách na vlastní kůži vyzkouší část tohoto očekávaného akčního RPG. S vylepšeným grafickým zpracováním, rychlejším bojovým systémem s lepší odezvou a poutavým příběhem se v demu Dragon Age II přesvědčíte, proč přední světová media jako […]

3. 2. 2011    

V úterý 22. února 2011 vydá tým studia BioWare hratelnou demoverzi Dragon Age II, díky níž si hráči na všech platformách na vlastní kůži vyzkouší část tohoto očekávaného akčního RPG. S vylepšeným grafickým zpracováním, rychlejším bojovým systémem s lepší odezvou a poutavým příběhem se v demu Dragon Age II přesvědčíte, proč přední světová media jako IGN, Game Informer, MTV a Seth Schiesel z The New York Times považují Dragon Age II za jednu z nejočekávanějších her letošního roku.


V demoverzi si hráči budou moci vybrat ze třech povolání a projdou úvodní částí hry. Rovněž se dozví vice informací o hlavním hrdinovi Hawkeovi a zdokonalí jeho schopnosti a dovednosti, díky nimž se stanou ultimátním hrdinou. Po dokončení prologu navštíví Kirkwall, novou klíčovou oblast světa Dragon Age, a spřátelí se s Isabelou, smrtící zlodějkou a potenciální adeptkou na sladký románek v Dragon Age II. Po úspěšném dokončení dema získají hráči speciální zbraň do plné verze hry – starověkou trpasličí čepel Hayder’s Razor zvyšující zdraví, manu a bojové schopnosti.