Zavřít reklamu

Dostatečně rychlá na to, aby s vámi držela krok

Komerční sdělení

30. 11. 2018    

Paměťová karta SanDisk Extreme PRO microSDXC přináší vysoké rychlosti přenosu dat. To znamená, že vás nebude zdržovat při vašich aktivitách. S touto kartou získáte extrémní rychlost pro rychlý přenos dat, pro spouštění aplikací i pro záznam videa 4K UHD. Ideální karta pro chytré telefony s Androidem, akční kamery nebo drony. Superrychlá paměťová karta SanDisk Extreme PRO microSDXC načítá data rychlostí až 170 MB/s a zapisuje rychlostí až 90 M/s. Díky svému zařazení do třídy A2 garantuje i rychlé spouštění aplikací. Díky tomu bude vaše práce s chytrým telefonem příjemnější, rychlejší a snazší.

Šetřete čas při přenosu digitálního obsahu

Rychlost čtení dosahující až 170 MB/s vám umožní přesunout například 1000 fotografií ve vysokém rozlišení a 30minutové video v rozlišení 4K (24 GB) za méně než 3 minuty.

Rychlost zápisu a 90MB/s

Zaznamenávejte akční fotky i videa v rozlišení 4K UHD rychlostí až 90 MB/s. Paměťová karta SanDisk Extreme PRO microSDXC UHS-I vám umožní fotit a filmovat rychleji a díky vysoké kapacitě současně pořizovat více fotek i videí.

Ideální pro zachycení videa 4K UHD

Na kartu spolehlivě a rychle zaznamenáte svá outdoorová dobrodružství, víkendové výlety nebo sportovní události, aniž byste přišli o jediný snímek. Díky kapacitě až 400 GB vám karta SanDisk Extreme PRO microSDXC UHS-I umožní plynule zaznamenávat videa ve formátech 4K UHD nebo Full HD. Karta je zařazena do rychlostní třídy UHS Speed Class 3 (U3) a Video Speed Class 30 (V30)

Rychlé načítání a práce s aplikacemi díky třídě A2

Karta SanDisk Extreme PRO microSDXC UHS-I splňuje nároky třídy A2. Díky tomu můžete aplikace na svém chytrém telefonu načítat, spouštět je a pracovat s nimi mnohem rychleji.

Odolné provedení pro použití i v extrémních podmínkách

Karta SanDisk Extreme PRO microSDXC UHS-I odolá nárazům, vysokým i nízkým teplotám, vodě i rentgenovému záření, takže si můžete užít svá dobrodružství bez obav o používanou paměťovou kartu.

Kompatibilní se čtečkou MobileMate USB 3.0

Pro dosažení maximálních rychlostí doporučujeme čtečku karet MobileMate USB 3.0 microSD, která zajistí přenosové rychlosti až 170 MB/s. Díky tomu, můžete přenášet velké soubory mnohem rychleji i častěji.