Zavřít reklamu

Dorazilo třetí rozšíření do Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance se dočkalo svého posledního DLC.

6. 2. 2019     Zdroj

Bude tomu téměř rok, co na naše obrazovky dorazila hra Kingdom Come: Deliverance. Titul v naší redakci příliš nezazářil, ale nutno uznat, že na české poměry se jednalo o velký kousek. Postupně byla do hry přidána také dvě DLC a nyní jsme se dočkali posledního, které by zřejmě mělo dodatečný obsah uzavřít.

Poslední DLC ke Kingdom Come je tu

Band of Bastards nám nabízí opět v Jindřichově kůži boje okolo Ratají, kde řádí zbojníci. Racek Kobyla povolá také Kunu z Rychvaldu a pochopitelně Jindřich bude do těchto událostí vtažen i kdyby nechtěl. Přídavek by měl zabrat zhruba pět hodin hraní. Nebudou chybět souboje, nová lokace tábora Kuny z Rychvaldu. Tvůrci slibují také několik konců, takže záleží na vašich rozhodnutích.

DLC je již dostupné pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Uvidíme, s čím nás překvapí Warhorse příště. Studio již aktivně pracuje na dalším titulu a jelikož máme rok od vydání, tak minimálně fáze příprav již probíhá. S největší pravděpodobností to bude titul, který využije mnoho mechanik z Kingdom Come, ale třeba se podíváme do jiné doby.