Zavřít reklamu

Dorazí Red Dead Redemption 2 na dvou Blu-Ray discích?

Bude Red Dead Redemption 2 první hrou, která využije více Blu-Ray disků?

1. 10. 2018     Zdroj

Red Dead Redemption 2 patří mezi nejočekávanější tituly celého letošního roku. Nyní se objevila zajímavá spekulace o tom, jak nová hra dorazí v rámci fyzického balení. Jsme zvyklí na to, že každá hra pro Xbox One či PlayStation 4 má svou hubenou krabičku, v níž je disk a případně nějaký DLC kód.

Dead Redemption 2 bude zřejmě macek i na fyzickém médiu

Velkou změnu by mohl přinést právě chystaný titul od Rockstaru. Velikosti her v posledních letech naznačují, že by takový trend mohl přijít. Je jím fakt, že by titul mohl dorazit na dvou Blu-Ray discích. Už dříve jsme informovali o tom, že hra bude mít opravdu obří velikost. Na instalaci si vyžádá až 105 GB místa.

Je ale možné, že se nepodařilo hru zkomprimovat tak, aby se vešla na jedno médium. Zatím se jedná o spekulaci, ale naznačuje to oficiální fotka coveru hry, který je neobvykle široký. Je tu ještě možnost, že by se Rockstar rozhodl pro svůj titul vydat nějakou nečekanou příručku v tištěné formě, ale zdá se to dost nepravděpodobné. Pokud by tedy bylo pravdou, že hra vyjde na dvou fyzických Blu-Ray, tak by byla vůbec první svého druhu.

PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro totiž podporují disky s kapacitou 25 a 50 GB. Takzvaná Blu-Ray XL nejsou podporována. Zatím nejsou informace o Xbox One verzi, ale zřejmě by byla situace totožná. Myslíte, že bude Red Dead Redemption 2 první hrou, která vyjde na dvou Blu-Ray discích? Hra dorazí již 26. října.