Zavřít reklamu

Dokončení seriálového Zaklínače se kvapem blíží

Krev monster již brzy na vašich obrazovkách.

7. 5. 2019     Zdroj

Pokud si libujete v kosení nechutných monster stříbrným mečem v ruce Geralta z Rivie coby zaklínače, máme pro vás skvělou zprávu. Zanedlouho bychom si je totiž měli užít nejen na konzolích či počítačích, ale také v televizi. Není žádným tajemstvím, že se na motivy této hry chystá seriál pro Netflix. A právě ten je podle dostupných informací již víceméně natočen. 

Jelikož práce na seriálovém Zaklínači stále pokračují, oficiálních informací o něm je jako šafránu. Na sociálních sítích se ale začaly objevovat příspěvky členů produkčního týmu, podle kterých je natáčení již víceméně u konce. To sice neznamená, že se za pár dní dočkáme Geralta na našich televizích, jelikož si teď budou muset se záběry poradit střihači a další odborníci v postprodukci, je však dobré vědět, že se jeho dokončení kvapem blíží. 

V minulých měsících se zmínky o natáčení médii prohnaly nesčetněkrát, přičemž k vidění bylo i několik fotek zachycujících mimo jiné Henryho Cavilla v kůži Geralta. Seriál vznikal v Maďarsku, Španělsku či domovině zaklínače – sousedním Polsku, přičemž natáčení zabralo mírně přes půl roku. Snad bude tedy výsledek, kterého bychom se měli dočkat snad již v závěru letoška, stát za to.