Zavřít reklamu

Dočkáme se letos Call of Duty: Ghosts 2?

Vyjde snad letos Call of Duty: Ghosts 2?

2. 1. 2019     Zdroj

Už tomu je přes 5 let, co k nám dorazil titul Call of Duty: Ghosts. Ten trefil dobu, kdy přicházely na trh nové konzole, a tak se jako první hra v sérii dostala na PlayStation 4 a Xbox One. Titul byl přijat poměrně vlažně, ale spousta fanoušků tehdy nadávala, že nemá uzavřený konec příběhu. Bohužel jsme se nikdy pokračování nedočkali. Tipovali bychom, že pro něj ani žádný plán v Activisionu neexistoval.

Vrátí se snad duchové?

Zřejmě to měla být jednorázová záležitost daného roku. Některé díly se postupně staly uzavřenými sériemi. Příkladem budiž Modern Warfare či Black Ops. Z novodobých dílů se však žádnému nic takového nepovedlo. U Advanced Warfare a Infinity Warfare se ani další díly očekávat nedají. Nešlo o díly, které by u hráčů nějak výrazně zabodovaly.

Na twitterovém účtu Ashton Williams, která zajišťuje ve studiu komunikaci, se objevilo několik gifů. Ty zobrazují lebky a duchy, což by mohlo napovídat, že přijde Call of Duty: Ghosts 2. Infinity Ward se letos vrací se svým dílem a nejspíše by mohlo jít o toto pokračování. Pro mnohé hráče ale bude jistě zklamáním, že se nebude pokračovat ve druhé světové válce.