Zavřít reklamu

Do Star Wars: Battlefront 2 míří Hrabě Dooku

Populární Hrabě Dooku rozšíří řady hrdinů ve Star Wars: Battlefront 2.

3. 1. 2019     Zdroj

Star

Star Wars zkrátka táhne, ačkoliv se mu v posledních letech s novými snímky rozšiřuje základna nenávistných fanoušků. Star Wars: Battlefront 2 zase muselo řešit značné komplikace kolem mikrotransakcí, ale vypadá to, že situace už se poměrně ustálila a autoři stále vydávají nový obsah. Na co se tedy můžeme těšit už 23. ledna?

Hrabě Dooku podpoří temnou stranu Síly

Do hry přichází Darth Tyranus, který se objevil v prvních dílech ságy. Jeho známějším jménem a titulem je hrabě Dooku. Bohužel herec Christopher Lee už mezi námi není, a tak postavu namluvil Corey Burton ze seriálu The Clone Wars. Kromě této postavy dorazí i skiny Dark Ritual a Coruscant Guard.

S příchodem nových věcí se spouští i fanouškovské akce, které vám zajistí mnoho zkušenostních bodů. Trojnásobek dostanete za hraní Heroes vs Villains a Hero Showdown v době od 4. do 6. ledna. Mezi 18. a 20. lednem to pak budou módy Starfighter Assault a Hero Starfighters. Hlavní akce pak dorazí na konci ledna, konkrétně mezi 25. a 27. lednem. Zápas bude možné hrát v módu Galactic Assault, a to za hrdiny kteří patří do dané éry Star Wars. K dispozici budou za půlku bodů. Nedostupní však budou Obi-Wan Kenobi a Darth Maul.