Zavřít reklamu

Do nového Call of Duty nedorazí jedna z nejnenáviděnějších věcí předešlých dílů

Zpráva, která určitě nejednoho z vás doslova nadchne.

8. 1. 2020    

Nový díl kultovní herní série Call of Duty sice vyšel teprve nedávno, zraky mnoha jejích fanoušků se nicméně už nyní upínají k pokračování. O tom sice v současné době nevíme téměř nic, nicméně její tvůrci na svém Twitteru už alespoň potvrdili nepřidání jednoho z herních prvků, který mnohé hráče u Advanced Warfare rozpaloval doběla. 

Pokud jste Advanced Warfare hráli, vsadím se, že při dočtení předešlého odstavce vám okamžitě naskočil jetpack. Právě za ten to totiž vývojáři z Treyarchu pořádně schytali, jelikož udělal z AW a následně i Black Ops 3 vcelku slušnou šílenost plnou nepředvídatelných pohybů, za které hráči vděčili právě jetpackům. Ty totiž umožňovaly například neuvěřitelně rychlé úhybné manévry, což multiplayerové části hry zrovna neprospívali. Jeden z fanoušků Call of Duty se tak nebál vývojářů zeptat, zda plánují jetpack přidat i do nového Call of Duty. Odpověď jednoho z nich byla naprosto jasné – NE. 

Je otázkou, zda jetpack do hry nedorazí kvůli jeho kritice či kvůli tomu, že se do nového dílu zkrátka nebude hodit. Kdybychom se v něm totiž opět vraceli na bojiště 2. světové války, potažmo si užili konflikt z dnešní doby, jetpacky by ve hře působily jako pěst na oko. A co si myslíte vy, kam se v novém díle Call of Duty vypravíme?